O mnie

Cześć, cieszę się, że tu jesteś!

Mam na imię Natalia
i jestem Dietetykiem,


absolwentką Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka, Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Ukończyłam studia inżynierskie na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka ze specjalnością żywienie człowieka. Moje serce było zdecydowanie bliżej dietetyki i żywienia dlatego też zdecydowałam się na studia drugiego stopnia wybierając kierunek Dietetyka. Po ich ukończeniu uzyskałam tytuł Magistra dietetyki.

Dzięki studiom posiadam niezbędną wiedzę do współpracy z pacjentami, układania jadłospisów dostosowanych do konkretnej osoby, jej stanu zdrowia, preferencji żywieniowych oraz jednostek chorobowych. Doświadczenia związane z dietetyką zdobyłam podczas pracy w Przedszkolu, Cateringu, a także wielu Poradniach Dietetycznych.


poznaj moją ofertę
Dlaczego wybrałam zawód Dietetyka?

Od zawsze pomoc innym była mi bliska, sprawiała radość i satysfakcję.


Będąc dietetykiem mogę wspierać ludzi w zdrowym odżywianiu, które ma wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Wolny czas uwielbiam spędzać w kuchni gotując dla rodziny. Lubię także wszelką aktywność fizyczną, szczególnie jazdę na rowerze, sporty zimowe i spacery. Podróże to absolutnie to co kocham, a w szczególności poznawanie kuchni i smaków typowych dla danych krajów :) Staram się cały czas doskonalić i poszerzać swoja wiedzę dzięki kursom i szkoleniom.

Chętnie podejmę z Tobą współprace, aby poprawić Twój stan zdrowia, samopoczucie i wygląd. Wspólnie zadbamy o to, aby efekty cieszyły Cię już zawsze, bez efektu jojo. Przekonam Cię do zdrowego stylu życia oraz racjonalnego żywienia. Żadnych restrykcji, głodówek, monotonii i nudy. Poczujesz na własnej skórze jak przyjemna może być dieta.

Zapraszam do kontaktu!

Zaobserwuj mnie

Zapraszam do obserwowani moich profili w social mediach